Menu
27-11-2010

II Amatorski Turniej piłki koszykowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka

galeria turnieju

W sobotę 27 listopada 2010 r. odbył się  II Amatorski Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta Ciechocinka. W ciechocińskiej Hali Sportowej przy ulicy Lipnowskiej rywalizowało ze sobą  6 amatorskich drużyn koszykarskich.
Mecze grupowe:
Mecz 1 :  „Delecta” - „Młodzi Gniewni”                       74 : 34
Mecz 2 :  „Turbodymomens” – „Szybcy i Wściekli”      31: 45
Mecz 3 :  „Młodzi Gniewni” - „Drink Team”                 37: 65
Mecz 4 :  „Szybcy i Wściekli”- „Promilek”                    45: 49
Mecz 5 :  „Drink Team”- „Delecta”                               55: 64 
Mecz 6:   „Promilek”- „Turbodymomens”                     34 : 48
Finały:
Mecz 7 :   „Młodzi Gniewni” -   „Promilek”               - mecz o 5 miejsce           40: 38
Mecz 8 :   „Drink Team”-  „Turbodymomens”          - mecz o 3 miejsce            41: 55
Mecz 9 :   „Szybcy i Wściekli”- „Delecta”                 - mecz o 1 miejsce           42: 52

I miejsce
-  „ Delecta” z Włocławka w składzie: Skaliński Aleksander (9), Sieciński Arkadiusz,Krutil  Łukasz (1), Bógdał Daniel (12), Pałucki Tomasz, (10), Mielcarek Kamil (64),Czarnecki Krzysztof (7), Frontczak Norbert, Urbański Paweł, Koziorowicz Sebastian (37), Zieliński Szczepan (50), Badyna Marcin.
II miejsce - „ Szybcy i Wsciekli” Ciechocinek- Miłosz Van Giell Ruppe(28), Tomasz  Szulc(5), Daniel Wojciechowski(15),  Adam Niewierko(15), Piotr Banasiak (21), Rzepecki Daniel(48), Jutrzewski Michał.
III miejsce - „Turbodymomens” z Ciechocinka : Krzysztof Berleć (3), Kuszyk Radosław (8), Krasowski Michał (24), Borkowski Sławomir (29), Koniczek Karol (33), Goździkowski Rafał (4), Woźny Paweł ( 11), Marcin Lewandowski , Borowy Maciej, Walczak Seweryn(21), Walczak Sławomir (1)
IV miejsce - „Drink Team” Ciechocinek: Balewski Marcel(4), Michalak Jarosław(56), Kulawiak Łukasz(30), Gawinecki Krzysztof(6),Czyżniewski  Mirosław (28), Paweł Michorzewski (6), Błaszak Mariusz (7),Wróblewski Roman (24)
V miejsce - „Młodzi Gniewni” Ciechocinek- Piotr Drążek (28),Konrad Malinowski (20), Madajczyk Bartłomiej (13), Głowacki Jakub(14), Krajewski Arkadiusz (4), Sikorski Maciej (4), Bytner Piotr (24), Stępkowski Marian (2), Frączek Damian (2)
VI miejsce - „Promilek” z Bydgoszczy w składzie: Jakub Zurawski(21), Zurawski Piotr (2), Jakub Goliński (2), Filip Siedlaczek (21), Bartłomiej Bączykowski (5), Maciej Maciejewski(15), Norbert Łuczak (25), Łukasz Makarewicz (27), Mariusz Bakalarz(3), Mariusz Czajkowski . 

Zwycięzcy klasyfikacji  indywidualnych:
- MVP turnieju – Piotr Banasiak  -„Szybcy i Wściekli”
- Najlepsi Strzelcy turnieju:
1. Mielcarek Kamil  -„Delecta”                            - 64 pkt.
2. Michalak Jarosław - „Drink Team”                     - 56
3. Zieliński Szczepan - -„Delecta”                           - 50          
4. Rzepecki Daniel  - „Szybcy i Wściekli”               - 48
5. Koziorowicz Sebastian -„Delecta”                      - 37
6. Koniczek Karol -„Turbodymomens”                   - 33  
7. Kulawiak Łukasz - „Drink Team”                       - 30                            
8. Borkowski Sławomir -„Turbodymomens”           - 29     
9. Miłosz Van Giell Ruppe - „Szybcy i Wściekli”     - 29
   
Drążek Piotr   - „Młodzi Gniewni”                       - 28                  
10. Makarewicz Łukasz  - „Promilek”                       - 27        
Konkursy rzutów:
I miejsce w Konkursie rzutów za „3’ punkty - Koziorowicz Sebastian -„Delecta”                       
I miejsce w Konkursie rzutów osobistych - Mielcarek Kamil  -„Delecta”                             

Poza konkursem – najlepsi strzelcy za „3’ w  3 meczach
Michalak Jarosław - „Drink Team”                         - 10   trafień za „3”                                     
Miłosz Van Giell Ruppe - „Szybcy i Wściekli”         - 4   
Głowacki Jakub   - „Młodzi Gniewni”                      - 4
Mielcarek Kamil  -„Delecta”                                   - 3                  
Czyżniewski  Mirosław    - „Drink Team”                - 3                                         
Daniel Wojciechowski   - „Szybcy i Wściekli”         - 3            
Filip Siedlaczek  - „Promilek”                                  - 3                                  

Arbitrami wszystkich spotkań byli: Chodorowski Bartłomiej i Marzec Jarosław z Włocławka.

galeria turnieju

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2020
pnwtśrczptsond
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele