Menu
22-11-2022

I puchar Polski u-13 i u-15 kobiet i mężczyzn za nami!

I w historii puchar Polski u-13 i u-15, kobiet i mężczyzn, już za nami!
Turniej rozegrany został w dniach 16-20 listopada w Hali Sportowej przy ulicy Lipnowskiej.
Na ciechocińskim ringu stanęło blisko 270 zawodniczek i zawodników z całego kraju!

Dominik Miś, reprezentant CKB Potężnie został złotym medalistą Pucharu Polski, natomiast sam Klub CKB Potężnie zdobył I miejsce w klasyfikacji punktowej k-p ozb.

Zawodnicy CKB Potężnie zdobyli:

• Dominik Miś (54kg), po 3 pewnych pojedynkach, staje na najwyższym stopniu podium zostając również wybrany najlepszym zawodnikiem k-p ozb
  • Julka Jaskrowska (51kg), po dwóch stoczonych walkach, zdobywa drugie miejsce Pucharu Polski gdzie w finale ulega brązowej medalistce ME oraz zostaje wybrana najlepszą zawodniczką k-p ozb