Menu

Finał „Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2019 w Biegach i Nordic Walking”

Tegoroczny Cykl Grand Prix Tężnie Run w Biegach i Nordic Walking – dobiegł końca.

W sobotę, 12 października o godz. 15:00 odbył się siódmy i ostatni już bieg cyklu „Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2019 w Biegach i Nordic Walking”.

Na starcie pojawiło się ponad 50 uczestników, a oto klasyfikacja najszybszych z nich:
 

BIEG KOBIET OPEN:

1. Sikorska Magdalena (Aleksandrów Kuj.)

2. Szuflewska Karolina (Ciechocinek)

3. Bogaciuk Magdalena (Ciechocinek)

4. Przekwas Beata (Ciechocinek)

BIEG MĘŻCZYZN OPEN:

1. Jabłoński Jarosław (Ciechocinek)

2. Szczepanowski Michał (Ciechocinek)

3. Gąsiorowski Grzegorz (Wandynowo)

4. Szarwiński Mariusz (Toruń)

 

NORDIC WALKING KOBIET OPEN:

1. Jóźwiak Marianna (Włocławek)

2. Radzimirska Halina (Gruszczyn)

3. Daroszewska Krystyna (Włocławek)

4. Nowak Aleksandra (Solec Kujawski)

 

NORDIC WALKING MĘŻCZYZN OPEN:

1. Jaworski Jacek (Toruń)

2. Krych Włodzimierz (Toruń)

3. Dembkowski Ryszard (Toruń)

4. Łapński Aleksy (Piła)


Tego dnia miało miejsce również podsumowanie całego cyklu. Oto wyniki klasyfikacji końcowej:
 

BIEG KOBIET OPEN:

1. Szuflewska Karolina

2. Boguciak Magdalena

3. Sikorska Magdalena

BIEG MĘŻCZYZN OPEN:

1. Murawski Marek

2. Szczepanowski Michał

3. Jabłoński Jarosław

 

NORDIC WALKING KOBIET OPEN:

1. Nowak Aleksandra

2. Jóźwiak Marianna

3. Daroszewska Krystyna

 

BIEGI KOBIET – KLASYFIKACJA DO LAT 35

1. Salwa Justyna

2. Maziarz Joanna

3. Górecka Wiktoria

 

BIEGI KOBIET – KLASYFIKACJA POWYŻEJ LAT 35

1. Przekwas Beata

2. Chałupczak Magdalena

3. Jakubiec Katarzyna

 

BIEGI KOBIET – MIESZKANKI CIECHOCINKA

1. Przekwas Beata

2. Chałupczak Magdalena

3. Górecka Wiktoria

 

BIEGI MĘŻCZYZN – KLASYFIKACJA DO LAT 20

1. Gąsiorowski Dominik

2. Ziętek Wit

3. Rutkowski Kacper

 

BIEGI MĘŻCZYZN – KLASYFIKACJA 21-35 LAT

1. Szarwiński Mariusz

2. Buchalski Dariusz

3. Jasiński Sylwester
 

BIEGI MĘŻCZYZN – KLASYFIKACJA 36-49 LAT

1. Gąsiorowski Grzegorz

2. Huber Rafał

3. Ziętek Artur

 

BIEGI MĘŻCZYZN – KLASYFIKACJA POWYŻEJ 50 LAT

1. Zielonka Błażej

2. Kruczkowski Jarosław

3. Marcinkiewicz Jan

 

BIEGI MĘŻCZYZN – KLASYFIKACJA MIESZKAŃCY CIECHOCINKA

1. Huber Rafał

2. Adamkiewicz Marian

3. Ziętek Wit

 

NORDIC WALKING MĘŻCZYZN – KLASYFIKACJA POWYŻEJ 45 LAT

1. Zieliński Szczepan

2. Kriger Roman

3. Kaczmarek Jarosław

FOTOGALERIA

Mamy również nowe rekordy trasy:
Nordic Walking Kobiet – rekord Pani Marianny Jóźwiak 34:06
Nordic Walking Mężczyzn – rekord Pana Jacka Jaworskiego 31:21

W tym miejscu pragniemy podziękować sponsorom, bez których Cykl Grand Prix Tężnie Run w Biegach i Nordic Walking nie byłby tak bardzo atrakcyjny. Dziękujemy bardzo: F.H.Miś; Dom Kłódek w Toruniu, Gokarty Toruń w C.H. Plaza; Firmie Neapol; Pan Jacek Makowski; Piekarni Szulecki; Firmie Gestor; Sanatorium Łączność; Uzdrowisko Ciechocinek; Pan Marcin Oleśkowski – Firma Rygiel.

Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek w przyszłym roku! Do zobaczenia!

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

listopad 2019
pnwtśrczptsond
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele