Menu

Mecz Ligowy Juniorów Młodszych Zdrój OSiR Ciechocinek - Skra Skrwilno

W sobotę, 7 kwietnia o godz. 11:00 odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych. Gospodarze - Zdrój OSiR Ciechocinek podejmował drużynę ze Skrwilna.

Pierwsza połowa ułożyła się bardzo niekorzystnie dla zespołu Zdroju. Już pierwszy rzut rożny został zamieniony na bramkę przez Skrę. Po kilkunastu minutach ponownie rzut rożny wykonywany przez przeciwników i było już 0:2. Ekipa trenera Łukasza Drwięgi pokazała jednak charakter i jeszcze w pierwszej połowie doprowadziła do wyrównania po dwóch golach Patryka Macewicza.

W drugiej połowie grając z wiatrem miejscowi wieloktronie stwarzali zagrożenie pod bramką Skry. Kilka stuprocentowych sytuacji zmarnowali napastnicy i niestety Zdrój nie powiększył już konta bramowego. W ostatnich minutach meczu Klaudiusz Sokół dostał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. W ostatniej minucie gości goście po błędzie sędziego mogli wywieźć 3 pkt z Ciechocinka, ale świetną obroną rzutu karnego popisał się Dominik Pietrzak. Po meczu pozostaje wielki niedosyt, bo komplet punktów i zwycięstwo powinno zostać pod tężniami. Mamy powody do optymizmu przed dalszą częścią rundy.

Po meczu drużyna spotkała się przy grillu, by dobrze rozpocząć nadchodzący sezon wiosenny.

Zdrój OSiR Ciechocinek 2:2 (2:2) Skra Skrwilno