Menu

Ogólnopolski turniej halowy piłki nożnej OSIREK CUP 2017 ORLIK i ŻAK

Weekend w Ciechocinku obfitował w sportowe emocje, gdzie spotkały się kluby z całego regionu kujawsko-pomorskiego. W ciągu dwóch dni zostąły rozegrane dwa turnieje piłki nożnej dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych - Orlik (2007-2008) oraz Żak (2009-2010). W dniu 9.12.2017 w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11c w Ciechocinku odbył się turniej dla kategori wiekowej Orlik, a 10.12.2017 rywalizowały Żacy . W każdym z turnieju udział wzięło 8 drużyn, które rozegrały fazę grupową - eliminacyjną po czym 4 drużyny awansowały do grupy - Ligi Mistrzów oraz 4 drużyny awansowały do grupy - Ligi Europy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę, a kibicom dziękujemy za fantastyczny doping. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki


9.12.2017 OSIREK CUP ORLIK

W fazie elimacyjnej wyniki były następujące:

LP

GRUPA A

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Chemik Bydgoszcz I

7

9:3

1

2

Włókniarz Toruń

7

6:3

2

3

Gwiazda Bydgoszcz

3

2:7

3

4

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

0

2:6

4

 

LP

GRUPA B

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Olimpia Grudziądz

9

21:0

1

2

Włocławia Włocławek

6

5:7

2

3

Zdrój OSiR Ciechocinek

3

5:11

3

4

Chemik Bydgoszcz II

0

1:14

4


Wyniki fazy finałowej:

LP

GRUPA LIGA MISTRZÓW

Pkt

Bramki

Miejsce końcowe

1

Olimpia Grudziądz

7

14:2

1

2

Włókniarz Toruń

4

7:11

2

3

Chemik Bydgoszcz I

3

5:5

3

4

Włocławia Włocławek

1

4:12

4

 

LP

GRUPA LIGA EUROPY

Pkt

Bramki

Miejsce końcowe

1

Gwiazda Bydgoszcz

9

6:0

5

2

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

6

5:3

6

3

Zdrój OSiR Ciechocinek

3

5:4

7

4

Chemik Bydgoszcz II

0

1:10

8



NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Aleksander Olszewski (Olimpia Grudziądz)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Mateusz Salamon (Olimpia Grudziądz)

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
Julek Kubiak 8 bramek (Włókniarz Toruń)

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.12.2017 OSIREK CUP ŻAK

W fazie elimacyjnej wyniki były następujące:

LP

GRUPA A

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Olimpia Grudziądz Biali

9

16:0

1

2

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

4

3:5

2

3

Zdrój OSiR Ciechocinek

2

0:2

3

4

Włocławia Włocławek

1

0:12

4

 

LP

GRUPA B

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Chemik Bydgoszcz

7

8:4

1

2

Gwiazda Bydgoszcz

4

3:2

2

3

Włókniarz Toruń

3

4:5

3

4

Olimpia Grudziądz Zieloni

3

4:8

4


Wyniki fazy finałowej: 1 miejsce po konkursie rzutów karnych zobył Chemik Bydgoszcz

LP

GRUPA LIGA MISTRZÓW

Pkt

Bramki

Miejsce końcowe

1

Chemik Bydgoszcz

7

7:2

1

2

Olimpia Grudziądz

7

7:2

2

3

Gwiazda Bydgoszcz

3

2:2

3

4

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

1

0:10

4

 

LP

GRUPA LIGA EUROPY

Pkt

Bramki

Miejsce końcowe

1

Włókniarz Toruń

7

9:2

5

2

Olimpia Grudziądz Zieloni

6

12:3

6

3

Zdrój OSiR Ciechocinek

2

0:1

7

4

Włocławia Włocławek

1

1:15

8



NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Filip Nowacki (Olimpia Grudziądz)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Ksawery Kostecki (Chemik Bydgoszcz)

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
Mikołaj Marks 7 bramek (Olimpia Grudziądz)

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

styczeń 2018
pnwtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele