Menu
14-02-2009

Finał Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu 2008/09

Drużyna Pączusii wygrała I edycję Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu ! W Wielkim Finale CALF-u pokonali oni Jednostkę Ratowniczo Gaśniczą z Ciechocinka 4:3. Mecz był bardzo wyrównanym i emocjonującym widowiskiem. Do przerwy jednak to Strażacy prowadzili 1:0 i byli bliżsi zwycięstwa, lecz po przerwie zespół Pączków zagrał o niebo lepiej niż w I połowie i wygrał 4:3. W meczu o 3 miejsce po rzutach karnych wygrali Oldboje z Ciechocinka, którzy pokonali weteranów ze Służewa. W regulaminowym czasie gry padł wynik 3:3. Poniżej inne wyniki w rozegranym dzisiaj finale.

Finał
14 luty godzina 17.00
Pączusie - JRG Ciechocinek 4:3 (0:1)
Bramki: J.Bożyk, A.Zakrzewski, R.Jankowicz, K.Rogiewicz ; R.Bartoszak x3
Sędziował: Mikołaj Chromiński
Widzów: ok. 120
Pączusie: M.Dobrzański - A.Polak, T.Górecki, R.Jankowicz, R.Trzeszewski, K.Rogiewicz, J.Bożyk, M.Gulczewski, S.Zakrzewski, A.Zakrzewski.
JRG: A.Szczęsny - T.Grabowski, S. Rybarczyk, K.Szczęny, A.Mucha, P.Pietrzak, R.Michalski, R.Bartoszak, Z.Juszczak, J.Lewandowski.
o 3 miejsce:
14 luty godzina 16.00
Oldboy Ciechocinek - Oldboy Służewo 3:3 (1:0) karne 1:0
Bramki: D.Skibiński x2, H.Nowakowski ; A.Jakóbczak x2, P.Chojnacki.
Widzów: 80
Ciechocinek: A.Flak - W.Bonowicz, S.Okulicz, D.Jaworski, A.Magnuszewski, S.Mackojć, H.Nowakowski, D.Skibiński.
Służewo: M.Chojnacki - Ł.Rataj, P.Piotrowski, K.Jakóbczak, J.Skibiński, S.Sikorski, A.Jakóbczak, S.Godziątkowski, P.Chojnacki, T.Szymański, W.Rynicki.
o 7 miejsce:
14 luty godzina 15.00
Niezwykli Dżentelmeni - JRG Aleksandrów Kujawski 1:4 (1:1)
Bramki: Ł.Szopa ; M.Krawiec, W.Augustyniak, D.Kuropatwiński, K.Kornacki.
Widzów: 50
Dżentelmeni: R.Matuszak - Ł.Roszak, M.Bresman, T.Zatorski, T.Lis, R.Szczęsny, D.Waśkowski, M.Masierak, K.Lipowski, Ł..Szopa.
JRG: M.Drzycimski - D.Kuropatwiński, K.Kornacki, K.Dobrzelecki, W.Augustyniak, M.Łątkowski, M.Sławuta, M.Krawiec.
o 9 miejsce:
14 luty godzina 14.00
Huragan Ciechocinek - Villa Park 5:4 (2:2)
Bramki: S.Dzierżawski x2, K.Turkiewicz, K.Krzewiński, A.Skalski ; G.Grams x2, M.Drobik x2
Sędziował: Michał Sobczak
Widzów: 30
Huragan: M.Nikodem - A.Skowroński, Z.Rutecki, P.Glonek, A.Skalski, K.Turkiewicz, K.Krzewiński, S.Dzierżawski.
Villa: J.Cisek - M.Zajączkowski, S.Ozdoba, G.Grams, M.Drobik, B.Deręgowski, A.Puda, M.Balczewski.