Menu
10-01-2009

Młode Talenty 2009 - turniej piłki nożnej dla dzieci SP 1 w Ciechocinku

W sobotę 10 stycznia w Hali Sportowej odbył się turniej w piłce nożnej halowej "Młode talenty 2009" pod patronatem Burmistrza Miasta Ciechocinka.W imprezie wzięło udział 150 dzieci w różnych kategoriach wiekowych.
W kategorii klas III zwyciężyła IIId przed IIIb, trzecie miejsce zajęła IIIa a czwarte miejsce IIIa. Wśród klasach czwartych zwycięzcą została klasa IVb, drugie miejsce zajęłą IVa, trzecie IVc a czwarte IVd. W klasach piątych wygrała klasa Vc, druga była Vb, trzecia Va.W najstarszym roczniku klas szóstych zwyciężyła klasa VIc 2 przed VId, VIb i VIa.
Uczestnicy oprócz medali oraz dyplomów otrzymali statuetki,, Młode Talenty 2009 . W klasach III najlepszym zawodnikiem był Żuchowski Kacper który został jednocześnie królem strzelców w tej kategorii. W klasach IV "Młodym Talentem" został Chęciński Kacper, a królem strzelców został Modrzejewski Michał. W klasach V statuetkę "Młodego Talentu" dostał Zakrzewski Jakub natomiast królami strzelców zostali Zakrzewski Jakub i Skowronek Jakub. W klasach szóstych "Młodym Talentem" został Ciechorski Kacper a królem strzelców Kaniewski Przemek. W turnieju piłkarskim wzięły udział również dwie dziewczynki - Komosińska Natalia i Ulaszewska Kasia.
Organizatorami imprezy byli Aleksandra Dobrzańska i Tomasz Górecki nauczyciele wychowania fizycznego, dla których była to już czwarta edycja tego popularnego turnieju, a sponsorem nagród Burmistrz Miasta Ciechocinka