Menu
08-02-2015

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej „Aleks Cup 2015” w kategorii młodzików

8 lutego w Hali Sportowej został rozegrany Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "Aleks Cup 2015" w kategorii młodzików. Turniej zakończył się zwycięstwem UKS Jedynki Aleksandrów Kuj. która w finale pokonała KS Kutno. W meczu o 3 miejsce UKS SMS Włocławek pokonał 3:0 WKS Zawiszę Bydgoszcz. Kolejne miejsca w turnieju zajęły zespoły: 5. WKP Włocłavia Włocławek  6. CKS Zdrój OSiR  Ciechocinek  7. LZS Amator Maszewo 8. TKP Elana Toruń  9. KS Cuiavia Inowrocław  10. LKS Ślesin.  Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Górski (UKS Jedynka), najlepszym bramkarzem Filip Eizenchart (UKS Jedynka), a najlepszym zawodnikiem Hubert Stolarczyk (KS Kutno). Wyniki:
Grupa A: UKS Jedynka - Włocłavia 2-0, Zawisza - Amator 3-0, LKS Ślesin - Włocłavia 1-1, UKS Jedynka - Zawisza 1-0, LKS Ślesin - Amator 1-2, Włocłavia - Zawisza 2-0, Amator - UKS Jedynka 0-2, Zawisza - LKS Ślesin 2-0, Amator - Włocłavia 1-1,UKS Jedynka - LKS Ślesin 1-0.
Grupa B: Zdrój - Elana 2-0, Cuiavia - SMS Włocławek 0-0, KS Kutno - Elana 3-0, Zdrój - Cuiavia 1-1, KS Kutno - SMS Włocławek 1-0, Cuiavia - Elana 0-1, SMS Włocławek - Zdrój 4-3, Cuiavia - KS Kutno 0-2, Elana - SMS Włocławek 0-2, Zdrój - KS Kutno 1-3.
Półfinały o miejsca 5-8: Amator - Zdrój 0-0 k. 0-2, Włocłavia - Elana 2-0
Półfinały o miejsca 1-4: Zawisza - KS Kutno 1-1 k. 0-2, UKS Jedynka - SMS Włocławek 1-1 k. 2-1
o 9 miejsce: LKS Ślesin - KS Cuiavia Inowrocław 1-2