Menu
07-02-2015

II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Oldboyów

7 drużyn wzięło udział w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Oldboyów, który 27 lutego został rozegrany w ciechocińskiej Hali Sportowej. W fazie eliminacyjnej zespoły rozegrały spotkania systemem "każdy z każdym", które wyłoniły drużyny grające o miejsca 1-4 i 5-7. Turniej wygrała drużyna ze Skarszew, która w finale pokonała drużynę Bydgoszcz Policja 2:0, a w meczu o trzecie miejsce zespół z Białowieży pokonał reprezentantów Torunia 2:0. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Ciechocinka, Bydgoszczy II i Radziejowa.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szwajkowski Jarosław (Skarszewy), atakującym Walczak Robert (Bydgoszcz Policja) zagrywającym Holc Dariusz (Toruń), a rozgrywającym Walentynowicz Monika (Skarszewy).
Puchary i medale dla uczestników ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku