Menu
13-12-2014

IV Halowy Zakładowy Turniej Piłki Nożnej "OSiR Cup 2014"

13 grudnia po raz czwarty rozegrano Halowy Zakładowy Turniej Piłki Nożnej „OSiR Cup 2014”. Pomimo tego, że tym razem uczestniczyło 8 zespołów, turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. W fazie zasadniczej zespoły zostały rozlosowane do 2 grup, w których rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Po 2 najlepsze zespoły z grup kwalifikowały się do gry o pozycje medalowe, a zespoły z miejsc 3-4 rywalizowały o miejsca 5-8. W spotkaniach  rundy finałowej zostały zaliczone wyniki spotkań między zespołami w rundzie zasadniczej.
Wyniki grupa A:
OSiR Ciechocinek – Prywaciarze Ciechocinek 1:4 ; Piekarnia Nieszawa – Remwil Włocławek 1:3 ; OSiR – Piekarnia 0:3 ; Prywaciarze – Remwil 2:3 ; OSiR – Remwil 0:5 ; Prywaciarze – Piekarnia 5:0
1. Remwil Włocławek    9p    11:3
2. Prywaciarze Ciechocinek    6p    11:4
3. Piekarnia Nieszawa    3p    4:8
4. OSiR Ciechocinek    0p    1:12
Wyniki grupa B:
PUC Ciechocinek – FHU Dawid Koneck 0:9 ; JRG Aleksandrów Kuj – BudkruszDróbAleks Aleksandrów Kuj. 1:2 ; PUC – JRG 1:0 ; FHU Dawid – Budkrusz 1:1 ; PUC – Budkrusz 2:7 ; FHU Dawid – JRG 1:2
Wyniki o miejsca 1-4:
Remwil – FHU Dawid 3:1 ; Budkrusz – Prywaciarze 4:1 ; Remwil – Budkrusz 8:1 ; Prywaciarze – FHU Dawid 4:2
1. Remwil Włocławek    9p    16:4
2. BudkruszDróbAleks Aleksandrów Kuj.   4p    6:10
3. Prywaciarze Ciechocinek    3p    7:9
4. FHU Dawid    1p    4-8
Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Piekarski (Remwil – 10 bramek), bramkarzem wybrano Kacpra Kościeleckiego (BudkruszDróbAleks), a zawodnikiem Łukasza Różańskiego (Remwil). Puchary i medale ufundował OSiR w Ciechocinku. Organizatorzy dziękują również ciechocińskim firmom – Willa York Medi & Spa przygotowała ciepły posiłek dla uczestników, Piekarnia Złoty Kłos przekazała pieczywo, a  PUC S.A. zapewnił wodę mineralną,