Menu
17-11-2014

Kolejne sukcesy ciechocińskich pływaków

Kolejne sukcesy odnieśli młodzi pływacy UKS Kurort Ciechocinek. Podczas rozgrywanych 17 listopada w Toruniu finałowych zawodów  Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego szkół gimnazjalnych medalowe i punktowane pozycje zajęli Mikołaj Pasternacki i Michał Kulpa, którzy reprezentowali PG w Ciechocinku.
Mikołaj Pasternacki zdobył brązowy medal w wyścigu na 50 m st. dowolnym (27,13 s) oraz zajął 6 miejsce w wyścigu na 50 m st. grzbietowym (32,50 s). Michał Kulpa zajął 5 miejsce na 50 m st. grzbietowym (32,09 s) i 5 miejsce na 100 m st. zmiennym (1,11,99 s). Zdobyte miejsca są bardzo dobrymi wynikami, gdyż Mikołaj i Michał rywalizowali w z zawodnikami o 2 lata starszymi od nich.
Podczas tych zawodów Łukasz Szczerbetka,  również zawodnik UKS Kurort, reprezentujący PG w Raciążku, zajął 7 miejsce w wyścigu na 50 m st. klasycznym (36,63 s).