Menu
16-09-2014

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - chłopcy 10-11 lat

16 września 2014 roku na kompleksie boisk „Moje Boisko Orlik 2012” odbyły się Eliminacje gminne V Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat chłopców. W turnieju uczestniczyło 50 młodych zawodników tworząc 6 drużyn piłkarskich. Zespoły uczestniczące w zawodach zostały podzielone na 2 grupy gdzie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym. Po rozgrywkach grupowych rozegrano mecze  pólfinałowe, następnie mecze o poszczególne miejsca. Wyniki:
Grupa 1:
FC Sparta – Białe Orły 3:2 ; Królewscy D – Białe orły 2:0 ; FC Sparta – Królewscy D 3:0
Grupa 2:
Rude Pomarańcze – Czerwone Diabły 0:1 ; Żółte Orliki – Czerwone Diabły 0:2 ; Rude Pomarańcze – Żółte Orliki 2:0
Pólfinały:
FC Sparta – Rude Pomarańcze 2:0 ; Królewscy D – Czerwone Diabły 1:0
Mecz o 5 miejsce :  Białe Orły – Żółte Orliki 1:0
Mecz o 3 miejsce : Czerwone Diabły – Rude Pomarańcze 0:1
Mecz o 1 miejsce : Królewscy D – FC Sparta 0:2
Eliminacje gminne V Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat w Ciechocinku  wygrała drużyna FC Sparta przed zespołem Królewscy D, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Rude Pomarańcze.
Po rozgrywkach sportowych odbyła się ceremonia wręczania nagród i dyplomów dla uczestników zmagań sportowych.