Menu
13-02-2014

Turniej piłki nożnej w kategorii juniorów młodszych

8 drużyn, reprezentujących kluby piłkarskie rejonu włocławskiego wzięło udział w Turnieju Piłki Nożnej w kategorii juniorów młodszych, który 13 lutego został rozegrany w ciechocińskiej Hali Sportowej. W rundzie eliminacyjnej zespoły zostały przydzielone do 2 grup, w których rozegrały mecze systemem "każdy z każdym". W fazie finałowej po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały o miejsca 1-4, a zespoły z miejsc 3 i 4 o miejsca 5-8.
Końcowa kolejność:
1. Wzgórze 1 Raciążek   ; 2. UKS Jedynka 1 Aleksandrów Kuj.  ; 3. Zdrój OSiR 2 Ciechocinek  ; 4. LTP Lubanie
5. Zdrój OSiR 1 Ciechocinek  ; 6. Orzeł Służewo  ; 7. UKS Jedynka 2 Aleksandrów Kuj.  ; 8. Wzgórze 2 Raciążek
Wyniki grupa A:
Zdrój 2 OSiR  - Orzeł  1:0 ; Jedynka 1 - Wzgórze 2  0:0 ; Zdrój OSiR 2 - Wzgórze 2  1:0 ; Jedynka 1 - Orzeł  2:0 ; Zdrój OSiR 2 - Jedynka 1  0:1 ; Wzgórze 2 - Orzeł  0:2
Wyniki grupa B:
Wzgórze 1 - Zdrój OSiR 1 1:0  ; Jedynka 2 - LTP  2:1  ; Wzgórze 1 - LTP  0:1  ; Jedynka 2 - Zdrój OSiR 1  0:0  ;  Wzgórze 1 - Jedynka 2  2:1  ; LTP - Zdrój OSiR 1  0:2.
O miejsca 1-4:
Jedynka 1 - Wzgórze 1  0:1 ; LTP - Zdrój OSiR 2  0:1 ; Wzgórze 1 - Zdrój OSiR 2  1:0 ; Jedynka 1 - LTP Lubanie  1:0
O miejsca 5-8:
Orzeł - Zdrój OSiR 1  0:3 ; Jedynka 2 - Wzgórze 2  0:0 ; Zdrój OSiR 1 - Wzgórze 2  5:0 ; Orzeł - Jedynka 2  1:0
Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Bachordki (Jedynka) , bramkarzem Bartosz Przybysz (Zdrój OSiR), a zawodnikiem wybrano Przemysława Rosikiewicza (Wzgórze). Puchary i medale dla najlepszych ufundował OSiR w Ciechocinku.