Menu
04-01-2014

V runda Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu 2013/14

W sobotę, 4 stycznia w Hali Sportowej zostały rozegrane mecze V kolejki Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu 2013/14. W najciekawszym spotkaniu Remwil pokonał Orlęta 9:4. W pozostałych meczach Zdrój 1 wygrał z Agropolem 9:5, chociaż do przerwy ciechocinianie przegrywali 3:2. Jaga w ostatniej minucie zdobyła dwa gole i rzutem na taśmę zwyciężyła Wzgórze 4:3 a Zdrój 1 pokonał UKS Jedynkę 3:1 pomimo, że do przerwy to UKS prowadził 1:0.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Remwil Rusko Team Waganiec 4:9 (2:3)
Bramki: M.Witkowski 10',16',22',27' ; M.Piekarski 8',25',37', Ł.Różański 29',31',32', J.Purcelewski 18',39', S.Przeździęk 13'.
Orlęta: M.Kąkolewski - M.Żywica, R.Czułkowski, M.Witkowski, R.Gradowski, K.Mordziński, W.Osiński.
Remwil: P.Laskowski - M.Skowroński, S.Przeździęk, J.Purcelewski, M.Piekarski, Ł.Różański.
Agropol Służewo - Zdrój 1 Ciechocinek 5:9 (3:2)
Bramki: A.Jakóbczak 8',31',36', M.Tobjasz 15',18' ; D.Matuszak 5',23',37',38', M.Majchrzak 39',39', M.Modrzejewski 19', A.Dryps 26', Ł.Witucki 34'.
Kartka: Ł.Witucki (Z)
Agropol: S.Czarnecki - B.Zieliński, R.Wesołowski, A.Jakóbczak, M.Tobjasz, M.Zielonka, K.Sokół, K.Jakóbczak.
Zdrój 1: D.Łopatowski - A.Dryps, Ł.Witucki, M.Modrzejewski, M.Majchrzak, D.Matuszak, R.Jankowicz.
Jaga Nieszawa - Wzgórze Raciążek 4:3 (1:1)
Bramki: K.Junatowski 19',39', A.Olkowski 36', D.Wiśniewski 39' ; P.Rutecki 18',25', 33'.
Jaga: P.Strzyżewski - M.Lamparski, K.Lamparski, Ł.Junatowski, K.Junatowski, K.Latopolski, D.Wiśniewski, T.Krajewski, A.Olkowski.
Wzgórze: M.Kapral - T.Rutecki, Z.Chojnacki, S.Chojnacki, M.Graczyk, P.Rutecki, T.Marszewski, P.Marciniak, D.Szadłowski, B.Rutecki.
Kopacze Zdrój 2 Ciechocinek - UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:1 (0:1)
Bramki: A.Stawski 23',39', A.Prysak 38' ; T.Waszak 10'.
Zdrój 2: I.Wochna, D.Wiśniewski - G.Ostrowski, B.Nawrocki, K.Ciechorski, A.Prysak, W.Sienkiewicz, A.Stawski.
UKS: A.Kawczyński - S.Tkaczenko, M.Łuczyński, Ł.Bogatkowski, D.Olejnik, S.Wojciechowski, T.Waszak, T.Olejnik, K.Bachorski, P.Gutral.
Spotkania sędziowali: M.Chromiński (Ciechocinek) oraz A.Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)