Menu
20-09-2013

Turniej piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10-11 lat - eliminacje gminne

W dniu 20 września 2013 roku na kompleksie boisk „Moje Boisko Orlik 2012” odbyły się eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat chłopców. W turnieju uczestniczyło 53 młodych zawodników tworząc 5 drużyn piłkarskich. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat w Ciechocinku  wygrała drużyna FC Kaczki przed zespołem FC Brazil, a trzecie miejsce zajęła drużyna FC Sparta. Po rozgrywkach sportowych nastąpiła ceremonia wręczania nagród i dyplomów dla uczestników zmagań sportowych. Każdemu zawodnikowi turnieju została wręczona pamiątkowa koszulka.
Wyniki:
FC Sparta – Czerwone Orły 1-0   ;   FC Kaczki – Imposible 4-0   ;   FC Brazil – Czerwone Orły 3-0
FC Sparta – FC Kaczki 0-4   ;   FC Brazil – Imposible 4-0   ;   Czerwone Orły – FC Kaczki 0-0
FC Brazil – FC Kaczki 0-2   ;   Imposible – FC Sparta 2-2   ;   FC Brazil – FC Sparta 2-2   ;   Imposible – Czerwone Orły 2-0