Menu
14-09-2012

III Turniej piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - chłopcy 10-11 lat

W dniu 14 września 2012 roku na kompleksie boisk „Moje Boisko Orlik 2012” odbyły się eliminacje gminne III Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat chłopców. W turnieju uczestniczyło 61 młodych zawodników tworząc 7 drużyn piłkarskich. Zespoły uczestniczące w zawodach zostały podzielone na 2 grupy. Do półfinałów rozgrywek przechodziły z każdej grupy 2 zespoły. Pierwszą parę półfinałową tworzyły zespoły zajmujące 1 miejsce w grupie 1 z 2 miejscem w grupie 2, druga para stanowiła zespoły zajmujące 1 miejsce w grupie 2 oraz 2 miejsce w grupie 1. Po półfinałach rozegrano mecze o miejsca I – IV.
Eliminacje gminne III Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat w Ciechocinku wygrała drużyna FC Santos przed zespołem FC Kaczki, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Silne Goryle. Po rozgrywkach sportowych nastąpiła ceremonia wręczania nagród i dyplomów dla uczestników zmagań sportowych. Każdemu zawodnikowi turnieju została wręczona pamiątkowa koszulka.
Wyniki:
Grupa 1:
FC Santos – Teletubisie 1-2 ; Real Ciechocinek – Real Madryt 2-0 ; FC Santos - Real Ciechocinek 1-1 ; Teletubisie - Real Madryt 4-0
Grupa 2:
FC Kaczki – Red Bul Ciechocinek 1-0 ; Silne Goryle - Red Bul Ciechocinek 1-0 ; FC Kaczki - Silne Goryle 3-0